Сайт міста Слов’янська 6262.com.ua

Основні продукти

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 6262.com.ua
Сайт
08:30 - 17:30
Закрито

Основними продуктами нашого сайту 6262 є: банерна реклама, довідник підприємств, рекламна стаття (новини), нативна реклама та спецпроекти.

Хочете збільшити увагу клієнтів, швидко продати свій товар або послуги, а також оголосити про акціі та знижки?

В цьому Вам допоможе банерна реклама!

Опублікувавши банер на сайті міста – це найшвидший спосіб розповісти клієнту про головне з максимальною користю, та отримати більше залучень до клієнта.

Довідник підприємств – це збірник інформації про підприємства міста.

Для кожного клієнта ми створюємо окрему сторінку, яка індексується пошуковими системами. Також на сторінці у довіднику Ви можете отримувати відгуки від людей, які скористалися вашими послугами.

Як створюється сторінка?

Менеджер отримує необхідну інформацію від замовника, потім пакет наповнюється описом та відповідними підрубриками. Далі менеджер надає інформацію дизайнеру, який займається розробкою пакету та створює унікальний дизайн, після того як ваш власний пакет буде готовий, надаються паролі за допомогою яких Ви зможете додавати вміст сторінки самостійно або з наданням наших послуг.

Рекламна стаття являє собою текст який залучає інтерес читача про дану послугу, також рекламна стаття включає в себе певні теги, які додають популярності у пошуковій системі. Адже коли про вас знає більшість – вам довіряють та рекомендують оточуючим.

Нативна реклама це використання реклами у вигляді корисного контенту, яка відповідає зовнішньому вигляду і функціям нашого сайту, щоб реклама була корисною, а матеріал ще цікавішим. Вона виглядає як інша частина вмісту на сторінці в форматі «порад».

Спецпроекти – це відмінне місце, щоб знайти більше клієнтів, а також запустити і розвинути свій бізнес. За допомогою спецпроектів Ви можете підвищити лояльність користувачів до бренду за рахунок іміджу нашого ресурсу.

Основні продукти, фото-1

Ми знаходимося за адресою: м. Слов'янськ вул. Банківська 56

Якщо є питання дзввоніть за номером: 0(50)42-6262-4

Файли
Наше відео
Ще відео